На 4 и 5 май проведохме двудневно обучение с екипа на КСУ „Гергана“ – с. Нареченски бани на тема:
В рамките на обучението заедно изследвахме едни от най-важните въпроси в работата с юноши:
През 6 тематични модула преминахме през ключови теми, свързани с изграждането на идентичността в юношеска възраст – особено при млади хора с преживяна травма, прекъснати връзки и живот в система на грижа.
По време на обучението колегите работиха по казуси, ролеви игри и практически упражнения, свързани с:
Благодарим на екипа на КСУ „Гергана“ за доверието, активното участие и споделения опит! До нови срещи!
